Ataşehir Masaj Salonu

Kalite ve Huzurun Adresi: 0539 711 67 25

Ataşehir Masaj Salonu

Ataşehir SPA Merkezi

Ataşehir Spa Merkezi;

SPA Center olarak istanbul ataşehirde hizmet vermekteyiz modern spa salonumuzda jakuzi buhar odası ve havuz bulunmaktadır kaliteli ve konusunda uzman elemanlarımız ile modern estetik ve hızlı bir şekilde en iyi hizmeti sunan bayan masörlerimiz spa masajı hakkında bilgiler vererek uygulamalı ve rahatlatıcı masaj tekniklerini uygulamaktalar.

Spa bölgesel masaj ve jakuzi li odalarımızda dolu dolu masaj keyfini yaşayabilirsiniz.

En iyi spa center uzaklarda aramanıza gerek yok istanbul anadolu yakası kadıköy ve kartal civar semtlerden gelen müşterilerimiz tekrar tekrar bizleri tercih etmekteler doğu ataşehirde ve asya yakası olarak iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz spa center haftanın yedi günü gece 24:00 e kadar hizmet vermekteyiz.

Ataşehir SPA Merkezi
 

Ataşehir SPA Merkezi

Masaj Salonu Telefon Numaraları
  
0539 711 67 25  - 0537 388 68 83
 
0531 314 39 96 - 0534 970 40 55 - 0535 022 25 60

Masaj Salonumuz 7 Gün  Sabah: 10:00 Gece: 24:00 `a Kadar Hizmet Vermektedir.


Kaliteli Masajın Adresi 
Sauna + Jakuzi ve Buhar Odası

Ataşehir SPA Merkezi

Elit hizmet veren masaj salonunda birçok aktivite ve başka salonlarda bulamıcağınız buhar odamız, jakuzi, havuz, sauna sıcak soğuk ücretsiz içiceklerden faydalanabilirsiniz. Modern ve kaliteli hizmet veren salonumuzun en güzel bayanlarımız ile hizmet vermekteyiz kredi kartı salonumuzda kullanılmaktadır uygun fiyatları ve kaliteli hizmetle daima kaliteyi müşterilerimizden eksik etmemekteyiz.

Ataşehir Masaj Salonları
Spa center hizmeti sunan masaj salonumuz kaliteli ve hijyenik ortamda masaj keyfini müşterilerine yaşatmaktadır istanbul anadolu yakasının parlayan ilçesi ataşehir birçok masaj salonundan farklı olarak kaliteli ve elit hizmet sunmakta modern salonumuz ultra lux odalarda kalitesi ile müşterilerine herzaman daima en iyi hizmeti vermeyi kendine amaç olarak kanıtlamıştır.. 

Ataşehir Masaj Salonu | Ataşehir SPA Merkezi | En İyi Masaj Salonu | Ataşehir Elit Masaj | İletişim